Elektronik Sigara ve Önemli Nitelikleri

Yazar: | Kategori: Genel Yorum Yok
Elektronik Sigara ve Önemli Nitelikleri

Elektronik sigara ürünlerinin kendi içinde pek çok niteliği bulunmaktadır. Tasarım bakımından oldukça şık tasarlanmış olan e-sigara ürününün 5 bölümden oluştuğunu söylemek mümkün. Kartuş, püskürteç, manyetik adaptör, pil ve sıvı kısım şeklinde bölümleri bulunan cihazın her bölümünün kendine has özellikleri bulunmakta. Düğmesine basıldığında elektronik kısmı devreye giren cihazın iç bölümündeki sıvı propylene glycol ya da bitkisel gliserin gibi konsantre aromalar içermekte. 

 

Nikotin konstraksiyonları dikkate alındığında üretici firmaya göre farklılık gösterdiği görülmekte. Sıvıyı buharlaştırıp buharı kullanıcıya duman şeklinde sunan cihazın tüm dünyada popüler bir ürün olduğunu söylemek mümkün. Ülkemizdeki pek çok elektronik sigara türünün genelde Çin’de üretilmiş kalitesiz, sağlıksız ürünler olduğu görülmektedir. Normal şartlarda da uzun süre kullanımının çok uygun olmadığı ürün bir de Çin üretimi olduğunda kanserojen maddeleri de beraberinde getirerek bir takım problemler çıkarabilmekte. Bu bakımdan sigarayı bırakmaya niyetlenmiş birinin mutlaka yüksek kalitedeki ürünleri temin edip kullanmaya başlaması gerekiyor. Ürünlerin satış fiyatlarının iki katı ya da üç katı fiyatlara olabildiği ancak garantili, sağlıklı ürünler olduğu görülüyor.Ülkemizde e-sigara ürünleri şuanda sadece internet üzerinden ilksigaran adresinden satın alabiliyorsunuz

 

Piyasa fiyatından çok düşük fiyatlara satışı yapılan çok ucuza sunulan ürünler bulmak mümkün ancak önemli olan gerçekten kaliteli bir ürün ile sigara alışkanlığından kurtulmak. Ucuz ürünlerin aynı zamanda sağlıksız, tehlikeli ürünler olduğunu unutmamanız gerekiyor. Gerçek nitelikleri ile dikkat çeken kaliteli malzemelerden üretilmiş kaliteli ürünler her zaman öncelikli tercihleriniz arasında yer almalı.

Bir Yorum Yaz