GÜNLÜK TAZE YALOVA UNLU MAMÜLLERİ

Yazar: | Kategori: Genel Yorum Yok
GÜNLÜK TAZE YALOVA UNLU MAMÜLLERİ

Unlu mamülerinin hayatımızdaki yeri çok özeldir. Enfes Türk Mutfağı’nın nefis unlu mamülleri sofralarımızı süslemektedir. Tatlı ve tuzlu birbirinden farklı lezzetlerin tadına doyulmaz bir özelliği vardır. Bu anlamda Yalova’da hizmet veren Yalova börekçi firmamız, her zaman farklı lezzetleri günlük olarak sunmaktadır. Börek, pide, poğaça ve diğer unlu mamülerin çok taze ve günlük bir şekilde satışa sunulması çok önemlidir.

Firmamız sade, peynirli, kıymalı, kol böreği ve su böreği gibi çeşitleri ile farklı seçenekleri taze bir şekilde sizlerin beğenisine sunmaktadır. Bunun dışında çok seçenekli pide çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kır pidesi, kıymalı, patatesli, peynirli ve yumurtalı pide seçeneklerimiz Yalova pideci firmamızda yer almaktadır. Pide çeşitlerimiz en taze halleri ile hazırlanmaktadır. Bunun dışında diğer unlu mamül çeşitlerimizde mevcuttur. Çeşitli kurabiyeler, kuru pastalar ve yaş pastalar siz değerli müşterilerimiz içindir. Her zaman en uygun fiyatlar firmamızın temel politikasıdır. Hijyen ve temiz üretim tesislerimizde ve ikram salonlarımızda sizleri ağırlamaktayız. Yalova’nın en güzel yerinde sizleri nefis lezzetlerimizi tadmaya davet ediyoruz.

Günlük kahvaltı ihtiyacınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Misafirleriniz için en güzel ikramlık ürünleri taze bir şekilde bizden temin edebilirsiniz. Her zaman için Yalova unlu mamüller sektöründe bir numara konumdayız. Telefon yolu ile siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Adrese teslim imkanımız 7/24 bulunmaktadır. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için bizi şimdi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz