İzmir Kepenk Montaj ve İmalatı

Yazar: | Kategori: Teknoloji Yorum Yok
İzmir Kepenk Montaj ve İmalatı

İzmir Kepenk Montaj ve İmalatı

Kepenkler, uzun yıllardan beridir esnafın dükkanlarını geceleri ve öğlen molalarında koruma altına almak için tercih ettikleri yapı malzemelerinden bir tanesi. Ancak montajını yaptırmış olduğunuz kepengin, yeterince kaliteli olmaması, pek çok tatsız olayın yaşanmasına sebep olabilir. Yalnızca hırsızlardan değil, trafikte savrularak mağazanıza çarpabileceğiniz bir araçtan, sert bir cisimden de korumanız gereken camekanlar için en kaliteli kepenk üretimini gerçekleştiren izmir kepenk, otomatik kepenkler, endüstriyel kepenkler ve çelik kepenklerin üretiminde ve montajında, müşteri memnuniyeti tabanlı bir hizmet göstermektedir.

Otomatik Kepenk Nedir?

Otomatik kepenk üretiminde, iki farklı kısım söz konusudur. Bunlardan ilki, camekanı koruyan kepenk kısmı diğeri ise kepengi kaldırmaya yarayan motor kısmıdır. Motora uzaktan kumanda ile komut verilebildiğinden dolayı, pek çok mağaza sahibi artık daha konforlu ve fonksiyonel kullanım için bu seçeneği tercih etmektedir. Sizler de en kaliteli kepenk imalatını gerçekleştiren firmalardan bir tanesi olan otomatik kepenk izmir firmasını tercih ederek, emek teknenizi güvenli bir şekilde işletmeye devam edebilirsiniz.

Dayanıklı Kepenk İmalatı

Firmamız, montaj ve bakım işlemlerini üstlenmektedir. Tüm kepenklerimiz, yağmur, kar ve ekstrem hava koşullarına dayanıklıdır. Çelik kepenklerde galvanize çelik kullanılarak nemli hava koşullarında paslanma gibi durumların önüne geçilmektedir. Bu şekilde, kepenkler uzun yıllar boyunca çürümeden dayanıklı bir şekilde kalmaktadır. Kaliteli imalatlarımız, müşterilerimize, uygun kepenk fiyatları ile sunulmaktadır. 

Bir Yorum Yaz