MODANIN İLK ADRESİ

Yazar: | Kategori: Bilim Yorum Yok
MODANIN İLK ADRESİ

Giyimde yenilikleri adım adım takip edenler paylaşımdan yana. Yaşam tarzını ve mesleki tanıtımlarını moda sitesi ile sağlayan ünlülere bir tık ile yaklaşın, neleri önemsediklerini görün. Konu böyle olunca, seçimlerimizi gerçek bir profesyonellik paralelinde tanımlamak da bize kalıyor. İlgimizi çeken öğelerin uzman markası, bugün en yakın nerede olduğu, modelin az daha kapalısının bulunup bulunamayacağı, gardırobumuzla uyumu defalarca gündeme gelebiliyor.

 

Bir markanın iddialı bir takipçisi, pek çok konuyu yine bu markayla aşabilir. Belirli bir standartta iş hayatının tüm gerekliliklerini yerine getirdiği resmiyetle, kar tipi demeden gerçekleştirilen çekimlerde kullanılan bir fular, belki bir daha hiç kullanılmadı ama moda bloğu kapsamında değerlendirilip, hakkında pek çok şey yazıldı. Yıllardır giydiğiniz bir bluzun aynısını bulduğunuz için kendinizi şanslı hissettiniz. En iyi pizzayı yapan yerden az ileride açılan bir mağazadan haberdar oldunuz ve herkesle paylaşmak mı istiyorsunuz? Böyle bir durumda kim pizza dilimi desenli sweatshirt araştırmak ister bilemiyoruz.

 

Spor, doğa, alkol yada müzikten etkilenerek ortaya çıkan abiye tarzının sembolik olarak en çılgınlık yaratmış örnekleri, bir o kadar kabul görmüş eğlence dolu gecelere tanıklık etmiş ayakkabılar… Öyle ama yolunu gözlediğiniz etkinlikler aynı sayfada mı, sokak çekimleri en azından aradığınız ilhamı kendinize yönlendirmenizde tecrübeleriniz kadar samimi olabilir. Cesur çoraplar, çarpıcı bir hava… Yakın kadraj gereken her şey bir çerçevede. 

Bir Yorum Yaz