OTOMATİK KEPENK

Yazar: | Kategori: Genel Yorum Yok
OTOMATİK KEPENK

Eskiden tüm işyerlerinin sıkıntısı olan ve hatta günümüzde de bu kolaylığın farkında olmayan birçok kullanıcı tarafından kullanılan normal kepenk sistemleri hızla büyüyen ağı ile yerini otomatik kepenk sistemine bırakmaktadır. İnsanlara çok büyük bir kolaylık sağlayan otomatik kepenk eski kepenk sisteminin aksine eskiden açıp ya da kapatmak için harcadığımız o gücün,  zamanın,  zorlanmanın aksine daha modern hale gelmiştir. Mesela otoparkımıza otomatik kepenk sistemi bağlattık artık aracımızdan bile inmemize gerek kalmıyor, aracımızın içinden bir tuş ile açıp bir tuş ile kapatacağımız bir sistem olan otomatik kepenk,  otoparkımızın aynı zamanda güvenliğini de sağlamış oluyor. Eski kepenklere bakıldığında açılması deforme olması yâda bozulması gayet basitti, şimdi ise hırsızların işini çok fazla zorlaştıran hatta açılması nerede ise imkânsız bir hale gelen bu sistem sayesinde sizi çok büyük bir dertten kurtarmaktadır.

Ya da güvenliğe en çok önem vermesi gereken kuyumcularımızı düşünecek olursak. Eski kepenk sistemlerine bakıldığında bir kuyumcu güvenliği arttırmak için tek kepenk üzerine çok sayıda kilit bağlardı bu da sabah o işyerini açmak için fazlası ile güç harcamasına neden oluyordu şimdi ise tam aksine uzaktan kumada ile işyerlerine sabahleyin gelip bir tuşla rahatça açılabilen bir sistemle kullanıcıya kolaylık sağlamaktadırlar. İş sahiplerine sağladığı bu kadar kolaylık sayesinde insanların bu sisteme geçmelerini sağlayan sistemi İzmir de bulunan firma sahiplerinin kolaylıkla ulaşabileceği izmir kepenk müşterilerine bu anlamda hizmet vermektedir.

Otomatik kepenk sistemine geçen insanların aslında aklında olan bir soruda kepenk tamiri acaba nasıl oluyor ya da kullanıcıya ne kadar para karşılığında hizmet veriyor. Buda o kadar çok ciddiye alınacak bir durum değildir. Gayet basit olarak yapılan bu işi, uzman kişiler tarafından kontrolleri yapılarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedirler. Dediğimiz gibi müşterinin isteği doğrultusunda tamamen müşterilerinin kolaylığını düşünerek üretilen bu sistemle işyerimizi otoparkımızı kısaca kapatma gereği duyduğumuz her alanı kapatabiliriz. İşyerimizde bazen kapıyı kapatıp içeride mal sayımı yâda bazı toplantılarımızı yâda raf düzenleme işini yapma gereği duyarız, burada kepenkleri kapama işin en kolayı olmaktadır fakat bu işi eski kepenklerle yapmamız pekte mümkün değildir. İşte burada da çok büyük kolaylık sağlayan otomatik kepenk sistemi bizlerin işlerinde bizlere yardımcı olmaktadır

Bir Yorum Yaz