YETKİLİ ÖLÇÜM VE DENETİM HİZMETLERİ

Yazar: | Kategori: Genel Yorum Yok
YETKİLİ ÖLÇÜM VE DENETİM HİZMETLERİ

Dünyada en temel sorunlardan biride çalışma hayatının düzenlenmesidir. Biz bu yazımızda güvenlik ve ortam koşulları üzerinde durmaya çalışacağız. İş ve çalışma hayatında insan sağlığının korunması, bunun için tedbirler alınması ve bunların denetlenmesi hayati öneme sahip bir durumdur. Bir çok bağımsız uluslararası kuruluş bu alanda standartlar oluşturmaya ve bunları uygulatmaya çalışır. Devletler bunun için yasa ve mevzuatlar düzenler ve bunu ciddi bir şekilde uygulatmaya ve denetlemeye çalışır. Birde bağımsız ölçüm ve denetim şirketleri vardır ki onlarda bizleriz. Firmamız alanında öncü bir firma olarak ölçüm ve denetim firması olarak gerekli ortam ölçümleri gibi analizler gibi ve de raporlamalar gibi bir çok alanda firmalara yardımcı olmaya ve toplum adına denetim yapmaya çalışırız.

Yetkili firmamız her türlü ortam ölçümlerinde uzmandır. Havanın durumu, ortamdaki ses yoğunluğu gibi bir çok ölçüm bizim işimizdir. Ayrıca firmamız şirketiniz içerisinde bulunan vinç gibi forklift gibi araç gereçlerin periyodik kontrol gibi işlerinde de hizmet vermektedir. Yetkili firmamız akreditasyon kartına sahip önemli bir firma konumundadır. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde alanında en iyi ünüversiteleri bitirmiş deneyimli mühendisler çalışmakta ve sahada da çok tecrübeli teknik elemanlarımız bulunmaktadır. Her biri kendilerini çok iyi yetiştirmiş, işini seven, standartlara ve yasalara uygun biş şekilde ölçüm ve denetim yapan kişilerdir. Bizim için yasalar ve mevzuatlar bir anayasa şeklindedir. Bu işin anayasasıda bu yasa ve mevzuatlardır. İşimizi yaparken klavuzumuzda bunlardır. Bunlardan asla taviz vermemekteyiz.

Sonuç olarak firma olarak temel ilke ve prensiplerimiz mevcuttur. Bu ilke ve prensiplerimize ilk zamanlarımızda olduğu gibi günümüzde de aynen uymaktayız. İşimiz denetim ve bu işi toplum adın ave insan sağlığını korumak için yapıyoruz. İnsanı koruki yaşayabilesin. Firma olarak yaptığımız bu ölçüm ve kontrollerin dışında çalışma ortamınızın topraklama ölçümü işinide büyük bir titizlikle yapmaktayız. Bu alanda da uzman elektrik teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz size en uygun standartdaki çalışma ortamlarını yaratabilmek için çalışmaya devam etmektedir. sizde bu konularda firmamızdan destek ve yardım isteyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz